Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 30.11.2020 22:19:03

Pravidelný program

Farní klub – vstup vedle hlavního vchodu do kostela sv. Václava, zvoňte

Dětský katedrální sbor (malé děti - do 6-7 let)    každé pondělí 16.00 - 16:45 hod
Náboženství (předškoláci, děti 3 do 6 let) každé úterý od 16:00
                      *** vzhledem k současnému stavu se zatím nekoná. Termín první hodiny náboženství bude upřesněn.
Náboženství (starší děti cca od 9 let)  každé úterý od 15:30
Příprava ke svátostem každé úterý v 19.00 hod
Biblická hodina (čtení z Bible, otevřené společenství)  každé úterý od 20.00 hod
Společenství chval (chvalozpěvy, chvály, nedělní čtení)
otevřené společenství - (zvonek u garáže / tel. 721731753)
každá středa 19:45 - 21:00 hod
Příprava ke svátostem
(probíhá na faře - Svatoslavova 7)
každá středa v 19.00 hod
Náboženství (1-3 třída)  každý čtvrtek od 15:30
Modlitba růžence   vždy půl hodiny před mší svatou
Svátost smíření vždy půl hodiny před mší svatou
Farní kafé volná diskuze farníků, půjčování knih, kafe, čaj v neděli po mši svaté (12:00)

Farní Schola
Rádi bychom rozšířili řady zpěváků, kteří (třeba i příležitostně) pomáhají se zajištěním zpěvů při bohoslužbách. Prosíme, pokud umíte zpívat a máte chuť se zapojit, nestyďte se. Přihlásit se můžete u paní Kateřiny Pulkrábkové kdykoliv po mši svaté nebo napište na kacapulk@gmail.com.
Předem děkujeme! Čím víc nás bude, tím lépe se nám bude zpívat.